Chcete získať trvalý prístup ku všetkým informáciám a využívať aj veľa ďalších výhod? Staňte sa členom AŠKOS . Zaregistrujte sa

I.AŠKOS vždy aktuálne

pondelok, 8. júna 2020
2545374

Ako sa hovorí: „Opakovanie je matka múdrosti“, a preto milé kolegyne a kolegovia radi by sme upriamili Vašu pozornosť na skôr zverejnené, ale stále aktuálne články na našej stránke.

„Neviem sa prihlásiť...“ je častá veta, ktorú obsahujú emaily od Vás. Návod na vyriešenie tohto problému hľadajte tu.

Všimli ste si, že už nejaký čas sme aktívni aj na sociálnych sieťach? Naše informácie a články Vám chceme ponúknuť aj takýmito cestami. Viac informácií nájdete tu.

Viete že členský poplatok za registrovanú fyzickú osobu v I.AŠKOS (zamestnanca školského stravovania) môže v súčasnosti uhradiť za Vás ktokoľvek? I.AŠKOS však bude hájiť a zastupovať vždy iba záujmy zaregistrovanej osoby - člena I.AŠKOS. Viac informácií nájdete tu.

Už ste si uplatnili škody na potravinách v súlade s Nariadením vlády 103/ 2020 Z. z? Ako nato? Dozviete sa tu. 

Nestiahli ste si ešte odporúčaný vzor smernice o činnosti Škodovej komisie vydanej I. AŠKOS? Nech sa páči, smernica na stiahnutie tu.

Zabezpečujete stravovanie v čase mimoriadnej situácie „CORONA“ a potrebujete vypracovať dodatok k prevádzkovému poriadku, alebo krízový plán? Odporúčané vzory týchto dokumentov nájdete tu.

Je povinný zamestnávateľ poskytnúť zamestnancovi pri prekážkach v práci na strane zamestnávateľa, alebo v čase home office stravovanie? Informácie ohľadom tejto problematiky nájdete tu.

Bohužiaľ, ešte stále sme ovplyvňovaní opatreniami v súvislosti s novým koronavírusom spôsobujúcim ochorenie COVID - 19. Každodenne z médií počúvame apelatívne slová o nepoľavení v hygienických návykoch a dezinfekcii. Preto Vám aj my dávame do pozornosti články týkajúce sa dodržiavania osobnej hygieny a dezinfekcie pracoviska, ktoré nájdete tu.

Prajeme Vám príjemne čítanie ...

Vaša 

Partneri

Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Nie ste u nás prihlásený/á?

Zaregistrujte sa

  • prístup do neverejnej časti webu
  • možnosť sťahovania dokumentov
  • možnosť prispievať do diskusií k odborným článkom
  • zľavy pre členov na rôzne akcie a vybrané produkty
Registrácia >