Chcete získať trvalý prístup ku všetkým informáciám a využívať aj veľa ďalších výhod? Staňte sa členom 1.AŠKOS . Zaregistrujte sa

Valné zhromaždenie sa blíži

nedeľa, 16. augusta 2020
3022380

Vážené členky a členovia I. AŠKOS veríme že Vám neuniklo, že pre Vás pripravujeme výnimočné podujatie. Odborný seminár a Valné zhromaždenie I.AŠKOS sa uskutoční dňa 20.08.2020 v zasadačke Mestského úradu, Námestie obetí komunizmu 1, 011 31 v Žiline. Vaša účasť je veľmi dôležitá, a preto predlžujeme termín registrácie do 18.8.2020. Zároveň dávame do pozornosti, že stále máte možnosť predkladať (zaslať mailom alebo predložiť priamo na VZ) návrhy kandidátov na pozíciu odborného zástupcu žilinského, banskobystrického, nitrianskeho, trenčianskeho a košického kraja.

 

Prosíme, svoju účasť potvrďte TU (klik).

A že sa tam neviete ako dostať? My Vám ponúkame podrobný popis dvoch trás podľa ktorých to s ľahkosťou zvládnete.

Trasa č. 1 smer od železničnej stanice

Od východu z podchodu železničnej stanice pokračujte rovno po Národnej ulici, ktorou sa dostanete na námestie A. Hlinku. Pokračujte stále rovno kolmo cez námestie a pred schodmi a fontánou odbočte vľavo na ulicu Pivovarská (na pravej strane je obchodný dom MIRAGE). Touto ulicou prídete k MsÚ Žilina z bočnej strany.  Vizualizácia trasy viď obrázok 1.

 

Obrázok 1. Trasa 1

Trasa č. 2 smer od železničnej stanice popri autobusovej stanici

Z hlavného východu vlakovej stanici odbočte vľavo k autobusovej stanici, kde ešte pred stanicou zabočíte vpravo po ul. Daniela Dlabača a ul. J. Reka. Touto ulicou prídete k MsÚ Žilina.  Vizualizácia trasy viď obrázok 2.

 

Obrázok 2. Trasa 2

 

 

Obrázok 3. MsÚ v Žiline

 

Vaša 

Partneri

biele-logo biele-logo

Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Nie ste u nás prihlásený/á?

Zaregistrujte sa

  • prístup do neverejnej časti webu
  • možnosť sťahovania dokumentov
  • možnosť prispievať do diskusií k odborným článkom
  • zľavy pre členov na rôzne akcie a vybrané produkty
Registrácia >