Chcete získať trvalý prístup ku všetkým informáciám a využívať aj veľa ďalších výhod? Staňte sa členom AŠKOS . Zaregistrujte sa

Smernica pre verejné obstarávanie potravín v zariadeniach školského stravovania 2019

pondelok, 18. novembra 2019
nákup

Vážené členky a členovia I.AŠKOS, na mimoriadnom Valnom zhromaždení I. AŠKOS sme Vám prisľúbili spracovanie a bezplatné poskytnutie odporúčaného vzoru Smernice VO potravinových komodít pre zariadenia školského stravovania.

Zabezpečenie kvalitne spracovaného vzoru odporúčanej Smernice si síce vyžiadalo viac času ako sme predpokladali, ale dnes Vám ju predkladáme kompletne spracovanú v dvoch častiach, časť A - Smernica a časť B - bonusové prílohy k Smernici vo formáte word, aby ste si ich mohli bez problémov doplniť a upraviť na vlastné podmienky.

Každému členovi I.AŠKOS (ktorý má uhradený členský poplatok) bude táto vzorová Smernica VO automaticky zaslaná bezplatne v elektronickej podobe.

Ak nie ste členom  I.AŠKOS a máte záujem o tento dokument
a) môžete sa zaregistrovať, uhradiť členský poplatok a Smernica VO Vám bude takisto zaslaná bezplatne v elektronickej podobe.
Chcem sa stať členom


b) môžete vyplniť objednávku do 30.11.2019 so zvýhodnenou cenou 29,90 €  (cena  od 01.12.2019 bude 34,50€) a zaslať na info@askos.sk.
Na základe Vašej objednávky Vám bude zaslaná faktúra, a po jej uhradení Vám zašleme link so Smernicou VO  v elektronickej podobe.
Objednať

Veríme, že tento dokument splní zámer, ktorý I.AŠKOS pri jeho spracovaní mala, a to usmerniť a sprehľadniť Vám problematiku VO,  a tým Vám uľahčiť neľahkú prácu vedúceho zamestnanca v zariadení školského stravovania.

 

Vaša 

Partneri

Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Nie ste u nás prihlásený/á?

Zaregistrujte sa

  • prístup do neverejnej časti webu
  • možnosť sťahovania dokumentov
  • možnosť prispievať do diskusií k odborným článkom
  • zľavy pre členov na rôzne akcie a vybrané produkty
Registrácia >