Chcete získať trvalý prístup ku všetkým informáciám a využívať aj veľa ďalších výhod? Staňte sa členom 1.AŠKOS . Zaregistrujte sa

Predstavujeme Vám odborného zástupcu 1.AŠKOS za Bratislavský kraj

utorok, 9. mája 2023
Mesárosz

„Viem byť k dispozícií komukoľvek a svoje skúsenosti a vedomosti rád posuniem ďalej“

 

Tomáš Meszároš, odborný zástupca za Bratislavský kraj, je majiteľom firmy Tomáš Meszároš-PINO s.r.o. a je vyučený kuchár.

 

Firma Tomáša Meszároša varí od roku 2005 pre deti do škôl. Tomáš začal od úplných základov, kde ako mladý človek musel presvedčiť vtedajší systém o svojich čistých a priamych úmysloch v školskom stravovaní, čo dokázal tým, že sa stále snaží zlepšovať. Fy PINO funguje viac ako 15 rokov ako firma, ktorá má kredit, a dobré meno medzi dodávateľmi stravy pre deti základných škôl a materských škôl.

 

„Na spoluprácu v Prvej AŠKOS som bol oslovený už na začiatku fungovania Asociácie. Je to pre mňa ako dodávateľa stravy zaujímavá a jednoznačne prínosná skúsenosť v rámci toku informácií a vzdelávania sa v obore školského stravovania. V mojom kraji zatiaľ nepodávam mimoriadne výkony čo sa spolupráce týka, ale som ochotný odpovedať na všetky otázky, ktoré mi budú kladené. Viem byť v prípade oslovenia k dispozícií komukoľvek a svoje skúsenosti a vedomosti rád posuniem ďalej"

 

Ak ste členom našej Asociácie, ste z Bratislavského kraja a potrebujete pomoc, obráťte sa s dôverou na Tomáša, ktorý Vám rád poradí a pomôže (e-mail: meszaros@askos.sk).

 

„Žalúdok a tráviaca sústava je pre nás základ zdravia či fyzického alebo psychického, tak sa oň príkladne starajme a dbajme čo vložíme do úst sebe aj svojim stravníkom". Tomáš

 

Vaša

Partneri

biele-logo biele-logo

Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Nie ste u nás prihlásený/á?

Zaregistrujte sa

  • prístup do neverejnej časti webu
  • možnosť sťahovania dokumentov
  • možnosť prispievať do diskusií k odborným článkom
  • zľavy pre členov na rôzne akcie a vybrané produkty
Registrácia >