Chcete získať trvalý prístup ku všetkým informáciám a využívať aj veľa ďalších výhod? Staňte sa členom 1.AŠKOS . Zaregistrujte sa

POTREBUJETE NA VAŠEJ PREVÁDZKE ZABEZPEČIŤ DEZINFEKCIU RÚK?

utorok, 26. mája 2020
2

HĽADÁTE DLHODOBÉ, SPOĽAHLIVÉ A BEZPEČNÉ RIEŠENIE?

Novým slovenským pomocníkom sú DEZINFLEX Bezdotykové dávkovače dezinfekcie na ruky!

Hygienické nariadenia a samotné návyky na potrebu dezinfekcie rúk sa stávajú nutnou súčasťou našich každodenných činností.

Hľadali sme pre vás dlhodobé, úsporné a kvalitné riešenie pre účinnú dezinfekciu rúk.

Spoločnosť GASTRO-HAAL s.r.o. vyrába na južnom Slovensku predovšetkým varné technológie. Má bohaté skúsenosti s vývojom technológií a so spracovaním nereze, a preto sa rozhodla vyvinúť a vyrobiť kvalitné prístroje na dezinfekciu rúk. DEZINFLEX bezdotykové dávkovače dezinfekcie majú hneď niekoľko veľmi vítaných predností, ktoré sú kľúčové aj pre vaše potreby.

 

ČO ZARUČUJÚ DEZINFLEX BEZDOTYKOVÉ DÁVKOVAČE DEZINFEKCIE NA RUKY

Nízke prevádzkové náklady, bezdotykovú dezinfekciu rúk, dlhodobé úspory, jednoduché ovládanie, 15-30 000 dávkovaní dezinfekcie na jedno naplnenie, okamžité zničenie vírusov a baktérií, dlhú životnosť, a ďalšie.

 

KTORÉ VLASTNOSTI DEZINFLEX PRÍSTROJOV SÚ KĽÚČOVÉ PRE VAŠE POTREBY

Mimoriadne odolné a stabilné, bezpečné, certifikované, kvalitné a dlhotrvácne prístroje, celonerezová konštrukcia, nami vyvinutá elektronika s desiatimi úrovňami dávkovania presne na účely dezinfekcie (Prístroj nemôže prekvapiť pôsobenie peroxidu či alkoholu a iných látok, ktoré sú obsahom dezinfekčných prostriedkov).

 

PODPORA OD VÝROBCU PRE VAŠU PREVÁDZKU

Záruka 10 rokov na konštrukciu a 3 roky na elektroniku.

Mimoriadna uvádzacia cena -20% zľava.

 

DEZINFLEX DÁVKOVAČE VHODNÉ DO RÔZNYCH PRIESTOROV

DEZINFLEX XL je veľkokapacitná bezdotyková dezinfekčná „veža“, do ktorej možno umiestniť 5l alebo 10l náplň s dezinfekčným prostriedkom. Najvhodnejšia je do priestorov, kde je veľký výskyt ľudí (školy, pošty obchody...). Napríklad vďaka 5l kapacite bezdotykovo strekne 15-29 000 dávok z jednej náplne. (Podľa toho, ako je nastavené dávkovanie). Najnovšou možnosťou je umiestnenie aj 10l náplne, čo umožňuje 30-58 000 dávok z jednej náplne. Nie je potrebná prítomnosť obsluhy/zamestnanca, ktorý by sa zvlášť venoval dezinfekcii na danom potrebnom mieste. Jedna náplň vydrží veľmi dlho, a preto je prevádzka DEZINFLEX jednoduchá a bez starostí.

 

DEZINFLEX M je rovnaká bezdotyková technológia dávkovania ako XL, avšak kapacitne je vyrobená ako šikovná menšia verzia na 1l náplne, ktorá poskytuje 3-6000 dávok dezinfekcie z jednej náplne.  Má tri možnosti umiestnenia: na stenu, na stôl s menším stojanom, a na podlahu so stĺpovým stojanom na dezinfekciu rúk. Je vhodný do mnohých priestorov, ako chodby, kancelárie, vestibuly, jedálne, kuchyne, podľa vlastného zváženia prevádzok.

 

Fakultná nemocnica s poliklinikou, Nové Zámky

 

ÚČINNÝ A ŠETRNÝ DEZINFEKČNÝ PROSTRIEDOK PRE NAŠE RUKY

„LIKVID DEZINFLEX“

Pre výrobu samotného dezinfekčného prostriedku výrobca prístrojov DEZINFLEX oslovil slovenských lekárnikov, ktorí vyrobili účinný a šetrný dezinfekčný prostriedok, ktorý súčasne nevysušuje pokožku a je dostupný v objeme 10l, ,5l a 1l.

 

NAŠE ZDRAVIE SI ZASLÚŽI LEPŠIU OCHRANU

Zvýšme kvalitu ochrany nášho zdravia...myslime ekonomicky, ekologicky a dlhodobo.

 

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=eWxfXZe5zvQ&t=32s

DEZINFLEX Bezdotykové dávkovače dezinfekcie na ruky nájdete tu: https://gastrohaal.sk/produkty/62_bezdotykovy-davkovac-dezinfekcie/bezdotykovy-davkovac-dezinfekcie-dezinflex

 

 

Kontaktné údaje výrobcu:

GASTRO-HAAL, s.r.o.

Považská 16, 940 67 Nové Zámky

gastro@gastrohaal.sk

+421 35 6 430 115

www.gastrohaal.sk

 

 

 

Partneri

biele-logo biele-logo

Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Nie ste u nás prihlásený/á?

Zaregistrujte sa

  • prístup do neverejnej časti webu
  • možnosť sťahovania dokumentov
  • možnosť prispievať do diskusií k odborným článkom
  • zľavy pre členov na rôzne akcie a vybrané produkty
Registrácia >