Chcete získať trvalý prístup ku všetkým informáciám a využívať aj veľa ďalších výhod? Staňte sa členom AŠKOS . Zaregistrujte sa

Ponúkame Vám rekvalifikačný kurz – kuchár

štvrtok, 11. marca 2021
kuchar

Vážení zamestnanci zariadení školského stravovania na Slovensku,

hlavným cieľom Prvej asociácie školského stravovania je pomáhať a hájiť záujmy zamestnancov zariadení školského stravovania na Slovensku a aktívne riešiť aktuálne témy v školskom stravovaní. Preto na základe požiadavky z radov našich členov - zamestnancov zariadení školského stravovania sme pre vás pripravili v spolupráci s akreditovanou vzdelávacou inštitúciou - SOŠ gastronómie a služieb rekvalifikačný kurz pre kuchárky, ku ktorému nájdete nižšie ponuku so zvýhodnenou cenou.

Rekvalifikačný kurz kuchár 2021

 

Zároveň uvádzame, že:

  • kurz je určený pre členov 1.AŠKOS. Nečlenom odporúčame stať sa členom 1. AŠKOS,  pričom členský poplatok môže v zmysle platných stanov 1.AŠKOS za zamestnanca uhradiť zamestnávateľ, zriaďovateľ, a pod.
  • čo sa týka "Podmienky absolvovania lekárskeho vyšetrenia pre pracovníkov v potravinárstve" uvedenej v letáku, táto podmienka je splnená, ak účastník kurzu má platný zdravotný preukaz.
  • odporúčame zároveň, aby každý účastník vopred preveril u svojho zamestnávateľa, či nemá spracovaný vnútorný predpis, smernicu a pod., ktorá určuje iné, spresnené, alebo náročnejšie kvalifikačné predpoklady na pozíciu kuchára, aby nedošlo k nedorozumeniam.
  • termín kurzu bude prispôsobený vývoju pandemickej situácie, plán je najneskôr do konca školského roka 2020/21 za predpokladu dostatočného počtu účastníkov kurzu.

 

Vyplnenú a podpísanú prihlášku je potrebné zaslať na : info@askos.sk

 

Rekvalifikačný kurz - záväzná prihláška

 

Vaša

Partneri

Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Nie ste u nás prihlásený/á?

Zaregistrujte sa

  • prístup do neverejnej časti webu
  • možnosť sťahovania dokumentov
  • možnosť prispievať do diskusií k odborným článkom
  • zľavy pre členov na rôzne akcie a vybrané produkty
Registrácia >