Chcete získať trvalý prístup ku všetkým informáciám a využívať aj veľa ďalších výhod? Staňte sa členom 1.AŠKOS . Zaregistrujte sa

Jedáleň 21. storočia - Agrokomplex Nitra

streda, 16. augusta 2023
Obrázek-web

Vážení členovia 1. AŠKOS,

 

dávame vám do pozornosti odbornú výstavu Jedáleň 21. storočia, ktorú organizuje spoločnosť Jedalne.sk v termíne 17.8 - 20.8. 2023 - Agrokomplex Nitra, pavilón B.

 

Výstava s odbornými prednáškami a praktickými ukážkami je určená pre zamestnancov školského stravovania, riaditeľov škôl a ich zriaďovateľov, ale bude prínosom každému, komu nie je ľahostajná kvalita a budúcnosť slovenského školského stravovania.

 

Kľúčové témy:

Moderné multifunkčné technológie v školskej kuchyni a ich vplyv na úspory energií, pracovných kapacít a kvality pokrmov.

Klasické a moderné suroviny - parametre kvality, výživová hodnota pokrmov.

Hygiena, HACCP a nakladanie s odpadmi v školskej jedálni.

 

Program zahŕňa praktické ukážky použitia moderných multifunkčných technológií: konvektomatov, multifunkčných kotlov, panvíc, šokerov, umývačiek čierneho a bieleho riadu. Zároveň mnoho ďalších zariadení, ktoré dokážu šetriť energiu, ľudskú silu a v konečnom dôsledku aj financie.

Živé komentované varenia sa zameriavajú na správne a šetrné spracovanie surovín a na ich optimálne využitie so zameraním na veľmi diskutovanú tému minimalizácie odpadu a zníženie negatívneho dopadu na životné prostredie.

Odborné prednášky prinášajú informácie o nových moderných surovinách, o nápojových technológiách a riešeniach pitného režimu v školskej jedálni. Upozornia na časté chyby pri dodržiavaní hygienických pravidiel či nakladaní s kuchynským odpadom a samozrejme aj správne možnosti ich riešení.

 

Viac informácií nájdete na:  https://www.jedalne.sk/clanky/akcie-a-udalosti/doc/jedalen-21-storocia-nazivo-638/doc-detail.htm

 

Vaša

Partneri

biele-logo biele-logo

Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Nie ste u nás prihlásený/á?

Zaregistrujte sa

  • prístup do neverejnej časti webu
  • možnosť sťahovania dokumentov
  • možnosť prispievať do diskusií k odborným článkom
  • zľavy pre členov na rôzne akcie a vybrané produkty
Registrácia >