Chcete získať trvalý prístup ku všetkým informáciám a využívať aj veľa ďalších výhod? Staňte sa členom 1.AŠKOS . Zaregistrujte sa

INTENZÍVNY TRÉNING – SIMULOVANÁ KONTROLA vo Vašej školskej jedálni. AKCIA na leto 2023 pre malé MŠ – 4 triedne a pre pani vedúce, ktoré majú dve až tri MŠ vo svojej pracovnej náplni.

utorok, 23. mája 2023
hccp

Prajem dobrý deň,

 

vzhľadom na veľký záujem o simulovanú kontrolu v školskej jedálni  ponúkam akciu na leto 2023, a to simulovanú kontrolu pre malé Materské školy max 4 triedne za zvýhodnenú cenu.

 

Rovnako ponúkam zvýhodnenú cenu pre pani vedúce, ktoré majú dve až tri MŠ vo svojej pracovnej náplni.

Termín realizácie možný už aj v mesiaci JÚN do 18.8.2023.

Cenovú ponuku vypracujem priamo na mieru na požiadanie. Informácie získavam vždy na základe rozhovoru, preto prosím do mailu nezabudnite na seba uviesť telefónne číslo a adresu zariadenia. Ďakujem.

V priebehu simulovanej kontroly je vykonávaná kontrola priestorov, činností a dokumentácie v danej prevádzke. Simulovaná kontrola prispeje k odstráneniu nedostatkov, k správnemu nastaveniu činností a správnemu vedeniu príslušnej dokumentácie vyplývajúcej z SVP/HACCP. Rovnako slúži k uisteniu zamestnancov a vedúcej ŠJ vo vykonávaných činnostiach a lepšej pripravenosti zariadenia na oficiálnu kontrolu.

 

Ďakujem za Váš čas.

 

S úctou

 

Martina Bakošová

+421 905 780 843

haccp.bakosova@gmail.com

www.haccp-bakosova.sk

Partneri

biele-logo biele-logo

Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Nie ste u nás prihlásený/á?

Zaregistrujte sa

  • prístup do neverejnej časti webu
  • možnosť sťahovania dokumentov
  • možnosť prispievať do diskusií k odborným článkom
  • zľavy pre členov na rôzne akcie a vybrané produkty
Registrácia >