Chcete získať trvalý prístup ku všetkým informáciám a využívať aj veľa ďalších výhod? Staňte sa členom AŠKOS . Zaregistrujte sa

Ako si správne vybrať umývačku riadu?

utorok, 23. júna 2020
1

Poradíme Vám s výberom.

Ak hľadáte umývačku riadu do Vašej školskej jedálne, prečítajte si v nasledujúcom článku rady & tipy, ako si vybrať tú správnu. Okrem iného sa dozviete, ako vyťažiť z umývačky riadu maximum, t.j. mať dokonale čistý riad a popritom ušetriť za energie.

Umývačka riadu je náš dlhoročný pomocník v reštauráciách či školských jedálňach. Tieto dni pociťuje spoločnosť GASTRO-HAAL zvýšenú potrebu na zakúpenie umývačiek riadu, a preto sa rozhodli poskytnúť vám odporúčania a rady priamo ich obchodného manažéra Zoliho Kampmüllera, ktorý sa predaju umývačiek riadu venuje už 12 rokov.

 

Umývačka Vám okrem čistého umytia riadov poskytuje oveľa viac, ako možno tušíte. Dokážu Vám totiž ušetriť prevádzkové náklady, a s tým súbežne odbremenenia Vašich pracovníkov od ťažkej manuálnej práce. Šikovnosť Vašich pracovníkov a ich čas tak viete využiť zmysluplnejšie a vhodnejšie.

 

Keď voda zohráva veľkú rolu

Úspora prevádzkových nákladov sa prvotne odzrkadlí na účtoch za vodu. Priemyselné umývačky riadu majú rýchle umývacie procesy, väčšinou v trvaní od 1-4 minúty, a preto nie sú náročné na odber el. energie a ani vysokú spotrebu vody.

Tvrdosť vody je dôležitým hráčom, pretože z časti zodpovedá za životnosť spotrebiča, ale aj samotnú výkonnosť. Ak je voda tvrdá, tak je prítomný aj vodný kameň, ktorý spôsobuje prevádzkové problémy. Odporúčame preto... Zobrazenie celého článku.  

Partneri

Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Nie ste u nás prihlásený/á?

Zaregistrujte sa

  • prístup do neverejnej časti webu
  • možnosť sťahovania dokumentov
  • možnosť prispievať do diskusií k odborným článkom
  • zľavy pre členov na rôzne akcie a vybrané produkty
Registrácia >