Chcete získať trvalý prístup ku všetkým informáciám a využívať aj veľa ďalších výhod? Staňte sa členom AŠKOS . Zaregistrujte sa

Stravovanie zamestnancov

stravovanie zamestnancov počas prázdnin

Zuzana/Nitriansky  |   25.3.2019

Dobrý deň. Vyhláška č. 330 z r. 2009, v §2 píše, že školská jedáleň varí okrem žiakov aj pre zamestnancov školy - bod "e". V bode "g" vyhlášky sa píše, že cez prázdniny napr. jarné, sa môže stravovať okrem detí aj zamestnanec, ktorý vykonáva výchovno-vzdelávaciu činnosť. Otázka: Deti, ktoré sú v tábore + pedagóg (zamestnanec), dostávajú automaticky stravu - obed. Zamestnanci, ktorí sú v práci (v škole) ale nevykonáva výchovno-vzdelávaciu činnosť napr. kuchárka, upratovačka, riaditeľka, ekonómka ..... majú v tomto čase tiež nárok na stravu zo školskej jedálni, alebo majú nárok na stravný lístok? Ďakujem za vašu odbornú odpoveď.
Zareagovat na komentář >

Partneri

Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Nie ste u nás prihlásený/á?

Zaregistrujte sa

  • prístup do neverejnej časti webu
  • možnosť sťahovania dokumentov
  • možnosť prispievať do diskusií k odborným článkom
  • zľavy pre členov na rôzne akcie a vybrané produkty
Registrácia >