Máme pre Vás novú pracovnú ponuku

Hľadáte prácu v kuchyni alebo školskej jedálni? 

Pozrite sa do našej ponuky v sekcii Kariéra.

Aktuálne ponúkame 9 pracovných miest.

Chcete získať trvalý prístup ku všetkým informáciám a využívať aj veľa ďalších výhod? Staňte sa členom 1.AŠKOS . Zaregistrujte sa

Počet zamestnancov v ŠJ

Počet zamestnancov v ŠJ

členka 1.AŠKOS  |   19.9.2024

Dobrý deň,

obraciam sa na Vás o pomoc pri riešení danej problematiky, ktorú riešime od minulého roku, keď sa nám zvýšil počet stravníkov v jedálni /160/ 1 kuchárka, 1 zaučený kuchár na 8 hodín a 1 pomocná sila na 4 hod. Prosili sme silu na 2 hodiny pri výdaji stravy, lebo keď prišlo 70 detí na obed plná jedáleň, jedna keď vydáva obedy a jedna umýva riady bolo toho dosť. Nepochodili sme nikde. Súčastne je to ešte horšie . Sila na 4 hodiny odišla do dôchodku a od septembra nám žiadnu silu nedali. Máme 166 stravníkov a sú tu 2 sily na 8 hodín.  Máme pripravovať zdravú stravu deťom, ale to sa nedá. A dodržiavať hygienu už vôbec nie. Nik nás nepočúva, len my počúvame ako nie sú na nás peniaze . Ja ako vedúca počúvam od riaditeľky ako mám v kuchyni pomáhať a popritom mám 2 zariadenie ZŠ aj MŠ kde je 60 stravníkov. To sa vôbec nedá zvládať. V jedálni je napätá situácia. Prosím Vás o pomoc a radu.

Ďakujem

Zareagovať na komentár >

Partneri

biele-logo biele-logo

Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Nie ste u nás prihlásený/á?

Zaregistrujte sa

  • prístup do neverejnej časti webu
  • možnosť sťahovania dokumentov
  • možnosť prispievať do diskusií k odborným článkom
  • zľavy pre členov na rôzne akcie a vybrané produkty
Registrácia >