Chcete získať trvalý prístup ku všetkým informáciám a využívať aj veľa ďalších výhod? Staňte sa členom 1.AŠKOS . Zaregistrujte sa
Milí členovia 1.AŠKOS,
leto je v plnom prúde, školské kuchyne utíchli a po náročnom školskom roku si mnohí z vás konečne užívajú zaslúžený oddych. Prázdniny sú časom na načerpanie nových síl, no zároveň pripomíname, že september sa nezadržateľne blíži, deficit vyučených kuchárov stále pretrváva, a preto sme pre vás opätovne pripravili rekvalifikačný kurz kuchár na september 2026.
Ak máte ešte záujem prihlásiť sa na tento vzdelávací program akreditovaný Ministerstvom školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR, ktorý zabezpečujeme v spolupráci s akreditovanou vzdelávacou inštitúciou - SOŠ gastronómie a služieb a so zvýhodnenou cenou pre našich členov, tak neváhajte, kapacita kurzu je obmedzená a záujem býva každoročne vysoký. Záväznú prihlášku je potrebné zaslať na info@askos.sk.
Rekvalifikačný kurz kuchár 2026
Zároveň uvádzame, že:
Vyplnenú a podpísanú prihlášku je potrebné zaslať na : info@askos.sk
Vaša
![]()
Nie ste u nás prihlásený/á?
Zaregistrujte sa